Geef kleur aan de Pure Energie (kids voor) Kidsrun!

Laatst bewerkt op 03 september 2025 2 min
Bericht delen

Delen

Deel deze pagina op een van de onderstaande platformen.

We dagen deelnemers aan de Pure Energie Kidsrun op zondag 14 september in Enschede uit om in blauwe en oranje sportkleding te komen. Voor het goede doel: een interactieve wand op de kinderafdeling in MST. Oranje staat voor positiviteit, blauw voor kracht. Eigenschappen die elk kind nodig heeft om een uitdaging te volbrengen!

Duurzaam sponsorschap

Als ergens energie in zit, dan is dat in de Kidsrun. Samen rennen, zo hard je kunt. Op eigen kracht, wind in de rug, zon op je bol en blik vooruit. Puur geluk aan de finish. Dat supporten wij. Daarom hebben wij sinds vorig jaar met trots onze naam verbonden aan dit unieke onderdeel van de Singelloop Enschede.

Voor het goede doel

Hoe meer kinderen in blauw en oranje verschijnen, hoe groter de impact die we samen maken. Voor elke juist gekleurde ‘energiebom’ die zich met een Kidsrun startnummer meldt bij de Pure Energie tent in het Volkspark, doneren we € 2,50 aan het goede doel van de Singelloop Enschede, een interactieve wand die beweging stimuleert op de kinderafdeling in MST. Vorig jaar overtrof het aantal kinderen dat rende over een parcours van 0,85 km de 2.000. Dat kan een mooi bedrag worden. Onder alle deelnemers verloten we een tegoed voor sportartikelen t.w.v. € 150. Op borden in het Volkspark wordt op de dag zelf duidelijk hoe je meedoet aan de actie.

Teamspirit

Uiteraard rennen er ook kinderen van Pure Energie-collega’s mee. Bovendien verschijnen we met 6 bedrijventeams aan de start van de 8 én 16 km van de Forvis Mazars Bedrijvenloop, nog zo’n mooi onderdeel van de Singelloop Enschede. Wij kijken ernaar uit en wensen deelnemers en supporters veel positieve energie toe.

Pure Energie Kidsrun Afbeelding Mailing